piątek, 28 stycznia 2011

Linda Castillo - Przysięga milczenia

Przysięga milczenia opis

Istnieją sekrety tak mroczne, że nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego
Niektóre zbrodnie przesycone są tak niewyobrażalnym okrucieństwem, że lepiej by o nich zapomniano
W sennym i sielskim miasteczku Painters Mill w stanie Ohio żyją obok siebie od dwóch wieków Amisze i "Anglicy". Przed szesnastu laty seria brutalnych morderstw zakłóciła jednak spokojne życie mieszkańców. W następstwie przemocy miasteczko pozostało samo w poczuciu słabości i utraty pierwotnej niewinności.

Kate Burkholder, młoda amiska dziewczynka przetrwała atak ze strony Rzeźnika, ale na skutek tego okrutnego wydarzenia zdała sobie sprawę, że już nie należy do społeczeństwa Amiszów. Po wielu latach poproszono ją, aby została szefową policji w Painters Mill. Jej amiszowskie korzenie i doświadczenie zdobyte podczas pracy w służbach ochrony porządku publicznego w dużym mieście sprawiły, że stała się idealnym kandydatem na to stanowisko.
Kobieta jest przekonana, że pogodziła się już z wydarzeniami z przeszłości, dopóki na zaśnieżonym polu policjant nie znajduje ciała młodej dziewczyny Wówczas Kate poprzysięga, że schwyta zabójcę, zanim ten zaatakuje po raz kolejny, ale żeby tak się stało musi ona zdradzić swoją rodzinę i amiszowską przeszłość - a także odkryć mroczny sekret, który może zniszczyć jej życie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz