sobota, 8 stycznia 2011

Wyprzedaż książek w Godi.pl - rejstruj się już dzisiaj

Dzisiaj wieczorem dostałem takiego maila z księgarni Goldi.pl Tutaj go publikuję:

Witam, z tej strony Michał. Przeczytaj proszę uważnie tę wiadomość.

Jestem pracownikiem Godi. Nie lubią mnie jednak w tej firmie - bo ciągle powtarzam, że Klientom trzeba zrobić promocję. Mają mnie za marudę. Dlatego też wszyscy poza mną stwierdzili, iż o kolejnej promocji nikogo nie poinformują. Ja dowiedziałem się o niej przypadkiem, podsłuchując niechący rozmowę szefa.

To byłoby jednak wbrew mojej naturze, zatem informuję po cichu i całkowicie nieoficialnie, że w najbliższy poniedziałek (10 stycznia) od godziny 18:00 do 21:00 będziemy wyprzedawać wszystkie książki w cenach hurtowych, ze skromną marżą 10 groszy na każdej sztuce. Tylko pamiętaj - gdyby co, nie dowiedziałeś się o tym ode mnie. Zresztą, gdybyś powiedział - ja i tak zaprzeczę :)

Wejdź do sklepu o 18:01, wybierz książki, złóż zamówienie - opłacić możesz zawsze później. Możesz dokonać tylu zamówień, ilu chcesz - nie będziemy wprowadzać limitu promocji.


--
Pozdrawiam serdecznie w imieniu Godi.pl Michał Kabziński
i zapraszam do zakupów :)

Wiadomość warta sprawdzenia dla tych, którzy dużo czytają.Trzeba się już zarejestrować bo znowu będą na pewno przeciążenia serwera jak w Selkarze w dniu darmowej dostawy.

Rejstruj się tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz