poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Sekrety z przeszłości - Kelly Cathy


Sekrety z przeszłości opis

Są takie momenty w życiu, kiedy nasze z uporem budowane szczęście pryska nagle bez ostrzeżenia niczym bańka mydlana.
Przeszłość zawsze skrywa sekrety, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.
Kolejna poruszająca powieść bestsellerowej irlandzkiej pisarki.
Na przedmieściach Dublina, przy malowniczej Summer Street mieszkają trzy niezwykłe kobiety. Łączy je nie tylko sąsiedztwo. Każda z nich zataiła kiedyś pewne fakty przed najbliższymi, nie wiedząc, że długo skrywane sekrety lubią wydostawać się na światło dzienne wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy Nadszedł czas, by zmierzyć z demonami własnej przeszłości, wszystkie będą musiały to uczynić.

Ciężko pracująca samotna matka, Faye, z przerażeniem odkryje, że jej córka rzuciła szkołę, by ruszyć w trasę ze swoim chłopakiem muzykiem. By uchronić Amber przed błędami, które sama popełniła w młodości, zmuszona będzie zdobyć się na szczerość i wyznać sekret, który tak długo przed nią skrywała. Trzydziestojednoletnia Maggie, która po latach wraca do domu, by zająć się chorą matką, będzie musiała stawić czoła prawdzie, którą do tej pory skrywała nawet przed samą sobą. W przeciwnym razie świat, który porzuciła, nigdy nie pozwoli jej zacząć wszystkiego od nowa. Pomóc obu kobietom może Christie, przyjaciółka która słynie z tego, że potrafi zajrzeć w głąb duszy innych ludzi, by rozwiązać ich problemy. Tyle że tym razem i ona musi się zmierzyć z własnymi sekretami, które rzucą cień na jej z pozoru idealne małżeństwo.

Cathy Kelly po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzynią przepięknych miłosnych historii osadzonych w malowniczych irlandzkich plenerach.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza