wtorek, 22 stycznia 2013

ZANIM MNIE POKOCHASZ - Beatriz Williams

Wydawnictwo Prószyński


Historia miłości silniejszej niż czas.
Kate nie wierzyła w przyszłość swojego związku z Julianem, lecz najbardziej zaskoczyła ją... ich wspólna przeszłość.
Amiens, Francja, rok 1916: kapitan Julian Ashford, brytyjski oficer walczący w okopach frontu zachodniego, zostaje odszukany przez młodą Amerykankę. Nieznajoma posiada informacje na temat misji zwiadowczej, które podobno mogą mu ocalić życie.
Nowy Jork, rok 2007: stąpająca twardo po ziemi analityczka z Wall Street, Kate Wilson, zakochuje się bez pamięci w majętnym biznesmenie, Julianie Laurensie. Nie wie jednak, że ich romans nie jest dziełem przypadku. Julian długo czekał na spotkanie z nią - urzekającą kobietą, która wyłoniła się z mroków wojny, by uratować mu życie. Teraz, we współczesnym Nowym Jorku, muszą wspólnie obronić się przed konsekwencjami tajemnic z przeszłości i uwierzyć w miłość wymykającą się wszelkim wyobrażeniom.
Zapadająca w pamięć opowieść o ponadczasowej miłości.
Karen White, autorka bestsellerów "New York Timesa"
Zadziwiająca historia miłosna z fantastycznym i jednocześnie wiarygodnym wątkiem podróży w czasie dla tych, którzy szukają w książkach czegoś wyjątkowego.
Library Journal
Beatriz Williams przez wiele lat pisała do szuflady. Jej literacki debiut błyskawicznie okrzyknięto "sensacyjnym", a prawa do niego sprzedano do wielu krajów. Mieszka w Connecticut, z mężem i czwórką dzieci, pracując nad kolejnymi powieściami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz