wtorek, 29 stycznia 2013

ŻONA IDEALNA - Julia Llewellyn

Wydawnictwo PrószyńskiTrudno jest być idealną żoną nieidealnego męża.
Jak zostać idealną żoną? Przede wszystkim trzeba pragnąć tego samego co mąż. Idealna druga żona powinna jeszcze zaprzyjaźnić się z pierwszą. W przeciwnym razie będzie z nią krucho! Lepiej też nie pytać męża, kiedy wróci do domu, ani gdzie się włóczył.
Młodziutka modelka Poppy zachodzi w ciążę z blisko pięćdziesięcioletnim żonatym mężczyzną, który porzuca dla niej rodzinę. Luke Norton nie jest zwykłym facetem przechodzącym kryzys wieku średniego, lecz gwiazdą popularnego programu informacyjnego. Przystojnego prezentera kocha cały naród! Tymczasem była żona uprzykrza mu życie serią poczytnych, złośliwych artykułów pod wspólnym tytułem: "Mój mąż, jego cizia i ja". Byłe i obecne kochanki Luke`a krążą wokół niego niczym żarłoczne piranie. Na domiar złego Poppy, świeżo upieczona mama, musi się pożegnać z obiecującą karierą modelki. W końcu postanawia tupnąć nogą i pokazać wszystkim, na co ją stać.
Julia Llewellyn jest uwielbianą przez Brytyjki pisarką i dziennikarką "The Sunday Times". W polskim tłumaczeniu ukazały się jej trzy książki: "Gdybym była Tobą", "Podróż bezślubna" i "Żona idealna".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz