poniedziałek, 29 lipca 2013

DZIEWCZYNY Z NOWEGO JORKU - GEMMA BURGESSNigdy nie bzykaj się z bratem swojej współlokatorki. To prosta acz niezawodna zasada. A ja ją złamałam zeszłej nocy. Dwa razy. Ups.
Poznaj Pię Keller. Bystrą, wyrafinowaną i... zepsutą. Jej pomysł na życie? Załatwiona przez rodziców praca w nowojorskiej agencji public relations i imprezowanie w weekend. Pomysł się sprawdza, aż do niedzielnego poranka, kiedy...
Zdjęcie Pii tańczącej topless na stole ląduje na Facebooku. Dziewczyna traci pracę, a rodzice odcinają kurek z pieniędzmi. Pia podobnie jak Hanna z serialu `Dziewczyny` (Girls) ma kilka tygodni, by wziąć życie w swoje ręce. Czas zrezygnować z szaleństw i partnerów na jedną noc.
Witaj w świecie `dziewczyn z Nowego Jorku`. Pia, Angie, Madeleine, Julia i Coco właśnie zaczynają przygodę życia w najwspanialszym mieście świata.
Opowieść o przyjaźni, dojrzewaniu i nauce na błędach. Szybka jak rollercoaster akcja, ostry humor i współczesny Nowy Jork. Hipsterski. Cyniczny. A jednocześnie wciągający i magiczny.
Zabawna, życiowa historia dwudziestokilkulatek w Nowym Jorku, które realizują swój nie-do-końca-taki-jak-wymarzony-amerykański-sen. Cięty jak brzytwa dowcip i sporo ciepła zarazem. `Dziewczyny z Nowego Jorku` czyta się jednym tchem.
Cara Lockwood `USA Today` Bridget Jones spotyka tu Carrie Bradshaw. Tylko że mają trochę mniej lat.
Powieść dla fanek serialu `Dziewczyny` i `Seks w wielkim mieście`.
Rok po roku dwudziestoparoletnie kobiety przybywają do Nowego Jorku w poszukiwaniu znanych marek i miłości. Carrie Bradshaw 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz