piątek, 18 października 2013

Pamiętniki wampirów. Księga 8. Bez szans - Smith L.J. Clark AubreyBestsellerowa seria ma ciąg dalszy! Księga 8 to początek nowej trylogii!
Nowy cykl kultowych powieści zekranizowanych jako kultowy serial telewizyjny i sprzedanych w Polsce w ponad 300 000 egzemplarzy!
Dwa wampiry. Dwaj nienawidzący się bracia. I piękna dziewczyna, której obaj pragną. Teraz zrozumieją, że najgroźniejsze jest to, co niewidoczne.
Elena: po raz pierwszy w życiu jest szczęśliwa. Razem ze Stefano zbudowali dla siebie dom. Jej moc podpowiada jej jednak, że to nie koniec, że zbliża się kolejne niebezpieczeństwo.
Damon: odwiedza swoje ulubione miejsca w Europie z radością tym większą, że podróżuje ze swą ukochaną Katherine. Lecz oboje padają ofiarą przerażającego ataku.
Stefano: już wie, że Elena pozostanie z nim na zawsze. Ale nagle dawny wróg powraca. Najstraszliwsze obawy Eleny stają się rzeczywistością.
Gdy otaczają ich mroczne moce, Elena, Stefano i Damon podejmują znów walkę o życie w jedyny sposób, jaki znają ? razem. Lecz każda chwila, którą dzielą, może być ich ostatnią

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz