czwartek, 6 listopada 2014

Ta noc. Tom 1 - Malpas Jodi EllenTen mężczyzna cię oczarował. Jego kłamstwa zafrapowały, namiętność rozpaliła, pocałunki uwiodły, wyznania zaparły dech...  Teraz Jodi Ellen Malpas powraca w nowej serii o obezwładniającym uczuciu i pożądaniu...
Livy zauważyła go, jak tylko wszedł do kawiarni. Oszałamiający, o błękitnych oczach, tak przenikliwych, że niemal nie usłyszała, co do niej mówi, gdy przyjmowała zamówienie. Kiedy wyszedł, myślała, że więcej go nie zobaczy. Wtedy spostrzegła słowa, które zostawił na serwetce… podpisane M.
M chce od Livy jednej nocy. Żadnych uczuć, żadnych zobowiązań, tylko przyjemność. Każdy mechanizm obronny, jaki Livy stworzyła podczas swojego samotnego życia, może zniszczyć ten zaskakujący mężczyzna. Arogancki i szarmancki. Pełen kurtuazji i rezerwy. Namiętny i zamknięty w sobie. I tak fascynujący, że Livy nie potrafi oprzeć się jemu… i sobie.
M rozbudza w niej przemożne pragnienie, którego istnienia nie podejrzewała. I tylko on może je zaspokoić. Lecz Livy czuje, że za jego drogimi garniturami, szybkimi samochodami i luksusowym apartamentem kryje się jakiś ból. Dotarcie do jego świata, przedarcie się przez mur, jaki wzniósł wokół siebie M, staje się obsesją Livy – która może na zawsze złamać jej serce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz