niedziela, 30 listopada 2014

Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele - Gmitrzak DagmaraPokonaj lęk i zostań mistrzem swojego życia!
Jaguar to największy dziki kot zamieszkujący obie Ameryki. Według rdzennych mieszkańców tych terenów symbolizuje prawość, czystość intencji, wewnętrzną moc, pewność siebie i odwagę. "Być Jaguarem" oznacza: dążyć do realizacji celów życiowych, w pełni korzystać ze swojego potencjału i kierować się w życiu intuicją. Dlatego właśnie zwierzę to stało się przewodnikiem niniejszej książki.
Jaguar poprowadzi cię:
  • od chaosu i niejasności do integracji i zrozumienia
  • od lęku do poczucia mocy i pewności siebie
  • od marazmu do skutecznego działania
  • od apatii i depresji do radości życia
  • od poczucia pustki do doświadczenia pełni
  • od zastoju do realizacji Twoich celów
Stań się jaguarem i zacznij w pełni korzystać z życia!

Jaguar inspiruje nas do życia w prawdzie, bez ukrywania tego, kim jesteśmy. Każdy bowiem ma swoją ścieżkę i potencjał do wykorzystania. Jaguar pomoże Ci obudzić ten potencjał. To nauczyciel i przewodnik, który przypomina o potrzebie życia w równowadze oraz doświadczania obfitości zarówno w świecie materialnym, jak i duchowym. Jaguar nauczy  cię, jak przetrwać w każdej życiowej sytuacji, jak zachowywać się asertywnie oraz szanować i akceptować siebie, jak poruszać się w życiu pewnie, z poczuciem własnej wartości i godności. Dzięki niemu dowiesz się, jak bez wahania płynąć w swoim kierunku, tym najlepszym z najlepszych w oceanie możliwości. Pomoże ci osiągać cele, nauczy wytrwałości i cierpliwości, które są do tego potrzebne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz