czwartek, 4 grudnia 2014

Messi. Uwierz w siebie - Casullo MartinJedyna na świecie oficjalna książka Leo Messiego! Szansa na spotkanie z najlepszym piłkarzem świata!
Nie ma słów, które potrafią oddać magię, geniusz i wyjątkowość Atomowej Pchły. Nie ma wyrażeń, które mogłyby opisać radość i szczęście, jaką Messi obdarowuje kibiców FC Barcelony, reprezentacji Argentyny i wszystkich tych, którzy po prostu kochają piękno piłki nożnej.
Najlepszy piłkarz w historii futbolu zasługuje na książkę inną niż wszystkie. Uwierz w siebie to inspirująca historia krętej drogi na sam szczyt. Portret wybitnego piłkarza i wspaniałego człowieka.  Wspomnienia najbliższych – rodziny, trenerów i piłkarzy, którzy mieli zaszczyt wybiec z nim na boisko. Najbardziej osobiste zdjęcia i interaktywne linki umożliwiające poznawanie świata Leo Messiego, teraz bliższego niż kiedykolwiek.
Nie było dotąd takiego piłkarza. Nie było dotąd takiej książki.
"Bardziej niż era Guardioli  była to era Messiego".
Pep Guardiola o FC Barcelonie 2008–2012, najlepszej klubowej drużynie wszech czasów
"Nigdy nie widziałem piłkarza takiego jak Messi".
Diego Maradona
"Messi niczego nie musi już poprawiać".
Zinedine Zidane
"Mój syn jest w pełni świadomy realiów, w jakich przyszło żyć ludziom wokół niego, dlatego pomaga tym, którzy nie mieli tyle szczęścia co on. Mam ogromną nadzieję, że ta książka przyczyni się do dalszego rozwoju naszej fundacji, mającej na celu niesienie pomocy".
Jorge Messi – Fundacja Leo Messiego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz