wtorek, 11 sierpnia 2015

Skazany na trening - Wade PaulPaul Wade, by przetrwać w wiezieniu musiał intensywnie trenować swoje ciało. Do dyspozycji nie miał wiele czasu, a dobry sprzęt treningowy pozostawał w sferze marzeń. A jednak udało mu doskonale wytrenować swoje mięśnie, poprawić siłę, zwinność i koordynację ruchową. Paul skorzystał z tajnego systemu treningowego, z którego dotąd korzystali wyłącznie więźniowie. Stał się niemal mistrzem, koledzy z celi kłaniali mu się w pas. Przez wiele lat szczegóły treningu "wielkiej szóstki" były skrzętnie ukrywane za murami więziennymi.
Jednakże, po tym jak Paul Wade odpokutował swoje grzechy, wyszedł zza krat, postanowił podzielić się zgłębianą przez lata wiedzą na temat progresywnych metod treningowych. Opublikował niezwykle interesujący poradnik, w którym krok po kroku tłumaczy jak stać się silniejszym i sprawniejszym człowiekiem. Bez kosztownego i profesjonalnego sprzętu. Wystarczą motywacja oraz przestrzeganie podstawowych zasad treningowych. “Zaprawa więzienna”, o której pisze Paul to prosta kombinacja sześciu form treningowych, które można dowolnie łączyć i modyfikować. Autor zaleca krótkie i intensywne sesje bez konieczności korzystania ze sprzętu do ćwiczeń. Pompki, podnoszenie nóg, przysiady, mostek, podciągnięcia i pompki w staniu na rękach.
Paul twierdzi, że choć wielu mężczyzn ciężko trenuje w klubach sportowych, to większość z nich buduje tylko masę. Dobrze wyglądają, ale są słabi fizycznie. Nie potrafią wykonać więcej niż 20 pompek, nie podciągną się na drążku.
Korzystając z przedstawionych w książce treningów funkcjonalnych, staniesz się wydolniejszy fizycznie i psychicznie, a także wyrzeźbisz swoje ciało. Już nigdy, nikt, ani nic Cię nie złamie. Sprostasz każdej przeciwności, nawet tej, która tkwi ukryta głęboko w Twojej podświadomości. Będziesz nie tylko dobrze wyglądał, ale również będziesz dysponował ogromną siłą. Zobacz książkę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz