piątek, 4 grudnia 2015

22-dniowa rewolucja - Borges Marco

Ze wstępem Beyonce!

Poznaj przełomowy plan wprowadzenia do swojego życia zdrowych nawyków związanych z jedzeniem! Program przejścia na dietę wegańską w zaledwie 22 dni, stosowała Beyonce, a efekty tego eksperymentu obserwował cały świat! Obecnie gwiazda może pochwalić się zgrabną, zdrową sylwetką i gładką cera, którą  jak sama mówi  zawdzięcza właśnie tej diecie. Z usług autora, najbardziej rozchwytywanego eksperta w dziedzinie zdrowia, korzystała już cała plejada hollywoodzkich gwiazd, m.in. Jay-Z, Jennifer Lopez, Pharrell Williams, Gloria Estefan i Shakira.

22-dniowa rewolucja to stworzony przez Marco Borgesa plan diety roślinnej i treningu interwałowego, oparty na zasadzie, że ludzka psychika potrzebuje zaledwie 21 dni, aby jakaś czynność stała się nawykiem. W tej długo wyczekiwanej publikacji znajdziesz: Proste przepisy na apetyczne i syte potrawy przyrządzane z warzyw, owoców, kasz i ziaren;
Odpowiednio zbalansowany jadłospis na każdy z 22 dni;
 Instrukcje banalnie prostych i niewymagających ćwiczeń, które pomogą utrzymać kondycję;
Pełen program rewolucji, wraz z planem treningu dostosowanym do kaloryczności jedzenia i motywującymi strategiami;
 Dokładny opis rewolucyjnej metody i teorii nawyków, na jakiej się opiera.

Zacznij odżywiać się jak gwiazdy  przy naprawdę niewielkim wysiłku i niskich kosztach! 22 dni  tylko tyle wystarczy, by schudnąć, poczuć się lepiej, zdrowiej i lżej i być jak Beyonce. Skoro taki łasuch jak ona dał radę zmienić swoje niezdrowe nawyki jedzeniowe na rozsądne i zdrowe podejście, ty też to potrafisz!
Zobacz książkę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz