niedziela, 29 lipca 2018

Drań z Manhattanu Vi Keeland Penelope Ward

"Drań z Manhattanu" to powieść pełna dobrego humoru, zabawy, ale i niezłej dawki namiętności! Nikt nie spodziewał się, że dwójka tak różnych od siebie ludzi, może być razem!

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Czy na pewno aż do tego stopnia? Po lekturze książki "Drań z Manhattanu" przekonasz się, że właściwie nic nie jest niemożliwe. A na pewno nie w miłości!

Soraya zauważyła go w metrze i od razu zdała sobie sprawę, że z pewnością nic z tego nie będzie. Widać, że ma pieniądze, może pozwolić sobie na wszystko i mieć dosłownie każdą. Na dodatek nieziemsko przystojny, zachowywał się arogancko i bardzo nieprzyjemnie. Dopóki dziewczyna nie znalazła jego zagubionego w metrze telefonu, myślała, że na pewno nic ich nie połączy.

Graham J. Morgan ma dopiero 29 lat, ale stał się już uznanym i bardzo cenionym biznesmenem. Wszyscy go podziwiają i zazdroszczą, a ON skupia się wyłącznie na zarabianiu pieniędzy. Sytuacja zmienia się, kiedy na ekranie swojego telefonu dostrzega zdjęcia tajemniczej piękności. Kim jest nieznajoma Włoszka? I dlaczego, jak się zaraz okaże, całkowicie zawróci mu w głowie?!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz