poniedziałek, 20 sierpnia 2018

Potwory z ciemności. Tom 1. Łzy Tess Autor: Pepper Winters

Główną bohaterką książki jest dwudziestoletnia Tess. Dziewczyna prowadzi spokojne życie i powoli zaczyna robić karierę na rynku nieruchomości. Brax, chłopak Tess, prezentuje najlepsze męskie cechy. Jest czuły i odpowiedzialny. Nadchodzi druga rocznica Tess i Brax. Żeby ją wspólnie świętować, Brax robi swojej ukochanej niespodziankę i zabiera ją na wycieczkę do Meksyku.
Tess spodziewa się niezapomnianych wakacji spędzonych na meksykańskich plażach. Romantyczne wieczory, świetna zabawa... Jednak nic nie układa się po myśli dziewczyny. Dochodzi do tragicznego wydarzenia – dziewczyna zostaje uprowadzona i odurzona narkotykami, a następnie sprzedana. Tess wepchnięto w mroczny świat prostytucji. Stała się zabawką i marionetką w rękach nowego pana, tajemniczego Q, który nie lubi się niczym z nikim dzielić.
Czy Brax odnajdzie i uwolni swoją ukochaną, zanim jej nowy właściciel ją zniszczy? Poczuj dreszczyk emocji i zanurz się w tej przejmującej lekturze! Książka Łzy Tess trzyma w napięciu i gwarantują nieprzespane noce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz